Workshopy pro školy a organizace

Workshopy do školNabízíme unikátní a propracované workshopy pro základní a střední školy, na kterých žáky a studenty seznamujeme s důležitými hodnotami a společenskými tématy. V aktuálním repertoáru máme třeba workshop o vodě, chudobě a bohatství ve světě, o kulturních rozdílech a stereotypech, nově připravujeme také workshop o stáří nebo o Charitě.

Máte zájem o workshop pro základní a střední školu nebo jinou organizaci pracující s dětmi a mládeží?
Kontaktuje nás přes tento formulář, my se Vám ozveme s nabídkou.

Aktuální workshopy

Co Vás zajímá? S čím Vám můžeme poradit?

1. Souhlasím, aby Diecézní charita České Budějovice zpracovávala ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů mé osobní a citlivé údaje, která jsem sdělil/a v tomto dotazníku, a to pro účel evidence osob zúčastněných v projektu  Dobrovolnického centra.
2. Souhlasím s poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu potřebném pro spolupráci (v databázi bude uvedeno mé jméno, příjmení, rodné číslo, trvalé  bydliště, kontakt na mě, popis mé situace) po dobu mého zájmu o dobrovolnictví a výkonu dobrovolnické činnosti. V případě přerušení či ukončení mé spolupráce s Dobrovolnickým centrem budou tyto údaje uchovávány po dobu nejméně tři měsíce od mého posledního kontaktu. Dále pak budou archivovány jen pro statistické účely.
3. Souhlasím s tím, aby si Diecézní charita České Budějovice ověřila pravdivost mnou poskytovaných údajů.
4. Byl/a jsem poučen/a o tom, že tento souhlas mohu kdykoli odvolat.

Pozn.: položky označené * jsou povinné.