Zde naleznete nejčastěji potřebné formuláře. Nenaleznete-li ten pravý, ozvěte se nám 0fns23c, rádi Vám jej zašleme.

Evidence dobrovolnických hodin

Nejčastěji používaný formulář pro dobrovolníky. Slouží pro vyplňování počtu dobrovolnických hodin, které dobrovolníci odpracují.

Cesťák pro dobrovolníky k proplacení jízdenek

Položky označené béžovou barvou nutno vyplnit. Za jeden lístek je jedna kolonka v tabulce (nikoliv za jeden den jedna kolonka), tzn. za jeden den může být více lístků = více kolonek.

Samozřejmě stále je možnost přijít na Dobrovolnické centrum a vyplnit cesťák s koordinátorkou :).

Finanční ohodnocení práce dobrovolníků

Vnitřní předpis Diecézní charity České Budějovice pro finanční ohodnocení práce dobrovolníků - slouží pro vaši orientaci při podávání daňového přiznání a za účelem získání slevy na dani. Diecézní charita České Budějovice podle něj vystaví darovací smlouvu (darem je počet odpracovaných dobrovolnických hodin). Darovací smlouvu pak přiložíte k daňovému přiznání.

Práva a pravidla pro dobrovolníky, kteří pomáhají sociálně znevýhodněným dětem (program Šance všem)

Scházíte se s dítětem z Poradny Eva, Poradny pro cizince či Intervenčního centra, případně pro ně připravujete skupinové aktivity? Vaše práva a povinnosti jsou v tomto krátkém dokumentu přehledně popsána. Platnost Pravidel je od 1. 2. 2013.

Mimořádná schůzka s více dětmi

Pro dobrovolníky, kteří se schází s dítětem v rámci programu Šance všem. S dítětem se dohodli, že na schůzku vezmou nějakého malého kamaráda. Pravidlem je, že s tím musí písemně souhlasit zákonný zástupce tohoto kamaráda.

Přihláška na výlet univerzální

Plánujete výlet a potřebujete vytvořit pro děti přihlášku? Zde máte vzorovou přihlášku, ze které můžete vycházet. Žlutě zvýrazněná místa je třeba vyplnit.

Přihláška na kroužek univerzální

Plánujete vedení kroužku a potřebujete přihlášku pro děti? Zde nabízíme vzorovou přihlášku. Má 2 strany A4, můžete do ní doplnit údaje do míst, která jsou žlutě zvýrazněna a ideální je vytisknout ji oboustranně.